GEOSYSTEMS poskytuje kompletní geodetické práce ve stavebnictví Na projektech zajišťujeme kompletní geodetický servis i dílčí činnosti. Věnujeme se zejména inženýrské a důlní geodezii, mapování, tvorbě 3D modelů a fotogrammetrii.

Zkušenosti s vedením velkých i menších projektů
10 let zkušeností se skandinávskou geodézií
Společnost GEOSYSTEMS byla založena v roce 2011 po několikaletých pracovních zkušenostech a stážích ve Skandinávii. Základem se stal pětičlenný tým, který se postupem času rozrostl, aby pokryl nové zakázky a spolupráci s novými firmami. Ve Švédsku působíme zejména v oblasti severního Švédska (Kiruna, Gällivare, Luleå), na různých stavebních projektech se ale podílíme i ve všech dalších oblastech Švédska, včetně
Stockholmu.
V případě potřeby jsme k dispozici 24 hodin denně
Klientům se vždy snažíme vyjít vstříc. Když je potřeba, dokážeme zajistit pracovníky na 24/7, aby se práce na náročných stavebních projektech zvládla včas a v požadované kvalitě.
Pracujeme rychle, přesně a práci odvádíme ve stanovených termínech
Díky nejmodernějším přístrojům a technologiím dokážeme práci odvádět rychle a s požadovanou přesností. Geodetické práce a výstupy odvádíme v dohodnutých termínech.
Ceníme si dlouhodobé spolupráce
Za dobu našeho působení jsme získali řadu dlouholetých obchodních partnerů. Dlouhodobé spolupráce si ceníme proto, že nám umožňuje lépe poznat charakter práce a potřeby jednotlivých klientů.
Potřebujete precizně odvedené geodetické služby nebo rychlou radu?
© 2024 Geosystems s.r.o.